Biuro prasowe

Deser prosto od serca

Kategorie :  Desery , NOWOŚCI , Produkty
    Podziel się na:
Kategorie : Desery, NOWOŚCI, Produkty
    Podziel się na: 

Gdy za oknem biało i mroźno, zaskocz swoją rodzinę kolorami - daj im pyszny, owocowy deser w różnych barwach tęczy. Połącz kolorowe galaretki WINIARY ze świeżymi bądź mrożonymi owocami i ciesz się uśmiechem swoich najbliższych. Teraz galaretki WINIARY dostępne są w nowych, kuszących opakowaniach. Co więcej, dla wielbicieli różnobarwnych deserów pojawił się limitowany zestaw galaretek z eleganckim pucharkiem w prezencie.

Zbliża się zima, a wraz z nią nadchodzą chłodne wieczory, mroźne poranki i wszechobecna biel za oknem. Przygotuj swojej rodzinie i przyjaciołom odrobinę słodkiej przyjemności. Marka WINIARY proponuje wysokiej jakości, smaczny deser, który umili czas twoim najbliższym. Galaretki w dziewięciu owocowych smakach można dowolnie komponować, a wielobarwny efekt z pewnością zachwyci nie tylko najmłodszych domowników. Pyszne galaretki to także dobry dodatek do ciast czy deserów z owoców i bitej śmietany.

Pyszne, owocowe galaretki WINIARY teraz pojawiły się w nowej odsłonie. Kuszą swym nowym, apetycznym opakowaniem z soczystymi owocami i kolorowymi kostkami na froncie. Wysoka jakość produktu gwarantuje zawsze udany deser, który doskonale smakuje zarówno ze świeżymi, jak i mrożonymi owocami. Nie przejmuj się zimą – z galaretkami WINIARY smakami lata możesz się cieszyć przez cały rok. Galaretka dodana do mrożonych owoców szybciej tężeje, a owoce zachowują swoją jędrność. Motyw serca umieszczony na froncie opakowania symbolizuje rodzinny, ciepły charakter marki, bo z kim najlepiej dzielić się pysznym deserem, jeśli nie z najbliższymi?

Dodatkowo, na każdym opakowaniu galaretek WINIARY można znaleźć gotowy pomysł na deser. Wafle z kremem, deser brzoskwiniowy czy truskawkowa pianka to tylko niektóre z dostępnych propozycji.

Dla tych, którzy chcieliby skosztować pysznego deseru w eleganckim pucharku, mamy jeszcze jedną niespodziankę. Na przełomie listopada i grudnia w wybranych sklepach sieci Real, Carrefour, Tesco i Kaufland dostępna będzie limitowana edycja czterech galaretek WINIARY (2 truskawkowe i 2 pomarańczowe) wraz z eleganckim, szklanym pucharkiem w prezencie.

Galaretki WINIARY dostępne są w dziewięciu różnych smakach: agrestowym, wiśniowym, morelowym, malinowym, truskawkowym, poziomkowym, brzoskwiniowym, pomarańczowym i cytrynowym.

Nowe, wyróżniające się na półce opakowanie podkreśla doskonały smak, a najwyższa jakość produktów gwarantowana jest marką WINIARY i znakiem jakości Q. Wskaźnik GDA na froncie w nowoczesny sposób informuje konsumentów o wartości energetycznej zawartej w jednej porcji galaretki. Na tyle opakowania umieszczono KOMPAS ŻYWIENIOWY®, który informuje o składnikach odżywczych oraz właściwościach i roli produktu w codziennej diecie.

Wprowadzeniu nowych opakowań galaretek WINIARY będzie towarzyszyć kampania promocyjna w prasie kobiecej i handlowej. Nowe opakowania produktu oraz pudełka z pucharkiem przygotowała agencja Soul and Mind. Za zakup mediów odpowiada Mediaedge:cia.  

Sugerowana cena detaliczna jednego opakowania 75 g galaretki to ok.1,50 zł, a koszt zestawu czterech galaretek z pucharkiem wynosi ok. 6 zł.

 

 

Załączniki

Poznaj nasze propozycje pełne pomysłów, inspiracji, a jednocześnie tradycyjnego smaku: