Biuro prasowe

Jejeje każdy je gdzie chce. Marka WINIARY wystartowała z nową promocją zup i dań instant

    Podziel się na:
    Podziel się na: 

We wtorek jesteśmy w Hiszpanii, w środę zwiedzamy wieżę Eiffla, a w czwartek odpoczywamy na włoskiej plaży. I tak w parę tygodni wakacje dookoła świata. Jednak częste podróże wzmagają apetyt, dlatego w plecaku każdego wędrowca nie może zabraknąć wygodnych w przygotowaniu zup i dań instant WINIARY, które pomogą szybko zaspokoić głód, a także staną się źródłem dodatkowej radości. Marka WINIARY przygotowała bowiem akcję „Jejeje każdy je gdzie chce". Udział w niej pozwoli wzbogacić się o gotówkę lub  kilka gadżetów, niezbędnych podczas wakacyjnych wypraw.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy kupić dwie Smaczne zupy WINIARY albo dwa Dania w 5 minut WINIARY i zachować paragon oraz opakowania. Następnie na nr 7043 należy wysłać SMS o treści winiary.numerparagonu (np.: winary.1187833). Co godzinę można wygrać walizkę Samsonite, nieodzowny element każdej podróży, natomiast raz w tygodniu na szczęśliwców czeka nagroda główna – 10 000 zł, gwarancja niezapomnianego wakacyjnego wyjazdu. Dla niecierpliwych marka WINIARY przewidziała także nagrodę gwarantowaną – wodoodporne etui na telefon komórkowy i dokumenty, z którego ucieszą się szczególnie ci, którzy spędzają wolny czas na plaży, ale również pod żaglami, w kajaku czy maszerując po górach w często zmiennej pogodzie. Aby je otrzymać, trzeba zebrać 10 opakowań po dowolnych Smacznych zupach WINIARY i udać się z nimi do jednego z salonów RELAY i inmedio. Akcja potrwa do końca czerwca.

Promocja Jejeje każdy je gdzie chce zachęca konsumentów do sięgnięcia po nasze produkty - zupy oraz dania instant WINIARY i oczywiście przyczynia się do lepszej rotacji produktów na półce – mówi Małgorzata Niklewska, Product Manager marki WINIARY. Szczegółowe informacje o akcji można znaleźć na promocyjnych opakowaniach najpopularniejszych zup i dań instant WINIARY. Dodatkowo akcję promocyjną wspierać będzie kampania telewizyjna i internetowa oraz strona - www.winiary.pl/jejeje. Warto zaopatrzyć się w odpowiednią ilość zup oraz dań instant WINIARY i dobrze wyeksponować je na półce – dodaje Małgorzata Niklewska – konsumenci będą o nie pytać.

Sugerowana cena opakowania Dania w 5 minut WINIARY: ok. 2,50 zł
Sugerowana cena opakowania Smacznej Zupy WINIARY: ok. 1,20 zł

Informacje handlowe

Czas trwania promocji –  od 2 maja do 30 czerwca
Sugerowana cena –  Smaczna zupa (17g) 1,20 zł, Danie w 5 minut (200g) 2,50 zł 

Informacje marketingowe

RESUME aktywności promocyjnych: TV, Internet, POS
Całościowa obsługa promocji: Albedo Marketing
TV –  zakup mediów: Mediaedge
PR – Eskadra PUBLICA

***

WINIARY to marka, która od 70-ciu lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które w szybki i prosty sposób pozwalają przyrządzić domowy posiłek.

 

Załączniki

Poznaj nasze propozycje pełne pomysłów, inspiracji, a jednocześnie tradycyjnego smaku: