Biuro prasowe

Marka WINIARY po raz kolejny z tytułem Superbrand 2012

    Podziel się na:
    Podziel się na: 

Do licznych wyróżnień i nagród przyznanych w tym roku marce i produktom WINIARY dołączył prestiżowy tytuł Superbrand Polska. Celem plebiscytu jest wyłonienie najsilniejszych marek na polskim rynku. Marka WINARY została po raz kolejny uhonorowana tym wyjątkowym wyróżnieniem.

Wyróżnienie Superbrands przyznawane jest już od 16 lat w ponad 85 krajach świata przez organizację The Superbrands Ltd. Superbrand Polska to laur dla marek, które dzięki swojemu wizerunkowi zdobyły trwałą przewagę na krajowym rynku. Tytuł jest przyznawany przez Radę Marek – niezależne gremium ekspertów w dziedzinie marketingu, reklamy i brandingu. Tegoroczna edycja po raz pierwszy została wsparta badaniem konsumenckim przeprowadzonym w grupie 2700 respondentów. Na klasyfikację marek złożyły się skonsolidowane wyniki głosowania jurorów i konsumentów.

–Tytuł Superbrand Polska jest dla nas niezwykle istotny, ponieważ jest potwierdzeniem, że nasza strategia budowania silnej marki przynosi efekty. Dodatkowo to wyraz uznania dla najwyższej jakości naszych produktów. Wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, iż zostało przyznane marce WINIARY po raz kolejny, i to w nowej formule − jesteśmy niezwykle zaszczyceni faktem, iż markę WINIARY doceniła zarówno kapituła ekspertów, jak i sami konsumenci – mówi Leszek Wącirz, dyrektor Działu Wyrobów Kulinarnych Nestlé Polska.

Tytuł Superbrand Polska to potwierdzenie, że produkty marki WINIARY cieszą się w Polsce bardzo dużym uznaniem. Co niezwykle istotne, marka WINIARY jest rozpoznawana przez prawie 90% Polaków, a wytwarzane pod nią produkty zajmują czołowe pozycje w większości segmentów rynku wyrobów kulinarnych.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień.

Załączniki

Poznaj nasze propozycje pełne pomysłów, inspiracji, a jednocześnie tradycyjnego smaku: