Biuro prasowe

Marka WINIARY podwójnym laureatem rankingu Marki Godnej Zaufania miesięcznika „Reader’s Digest”

    Podziel się na:
    Podziel się na: 

Marka WINIARY zdobyła Złotą i Kryształową statuetkę Marki Godnej Zaufania 2012. Prestiżowa nagroda przyznawana jest na podstawie wyników badań European Trusted Brands, które wykazały, iż marka WINIARY cieszy się największym zaufaniem Polaków wśród producentów żywności. Podwójny tytuł to rezultat zwycięstwa marki, zarówno w kategorii ilościowej, jak i jakościowej.  

Ranking „Reader’s Digest” powstaje w oparciu o coroczne badanie konsumenckie European Trusted Brands, którego celem jest wyłonienie marek obdarzonych przez konsumentów największym zaufaniem. Wyniki badania są podstawą do przyznania nagród - Złotego oraz Kryształowego Godła, przy czym zdobycie jednej statuetki nie wyklucza możliwości otrzymania drugiej. Złote Godło to nagroda w kategorii ilościowej, w której respondenci spontanicznie wskazują Najbardziej Godną Zaufania Markę. Kryształowe Godło, przyznawane  jest w kategorii jakościowej, w której marki oceniane są przez badanych według 4 kryteriów: jakości, stosunku wartości do ceny, zrozumienia potrzeb klienta oraz społecznej odpowiedzialności.

European Trusted Brands to jedno z największych badań konsumenckich w Europie. Tegoroczna edycja obejmowała 15 krajów: Austrię, Belgię, Czechy, Chorwację, Finlandię, Francję, Niemcy, Holandię, Polskę, Portugalię, Rumunię, Rosję, Słowenię, Szwecję oraz Szwajcarię.

– Podwójny tytuł Marki Godnej Zaufania miesięcznika „Reader’s Digest” to dla nas szczególne wyróżnienie przede wszystkim dlatego, że przyznają je sami konsumenci. To dowód, że nasza marka jest rozpoznawalna i doceniana przez klientów, a ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. To kolejne potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy dumni, iż produkty marki WINIARY niezmiennie od wielu lat znajdują miejsce w polskich kuchniach, będąc podstawą codziennych posiłków. Ich obecność na stołach traktujemy jako wyraz uznania ich doskonałego smaku  – mówi Leszek Wącirz, Dyrektor Działu Wyrobów Kulinarnych Nestlé Polska.

Złote i Kryształowe Godła Marki Godnej Zaufania „Reader’s Digest” to potwierdzenie, że produkty marki WINIARY cieszą się w Polsce bardzo dużym uznaniem. Marka WINIARY jest rozpoznawana przez prawie 90% Polaków, a wytwarzane pod nią produkty zajmują czołowe pozycje w większości segmentów rynku wyrobów kulinarnych.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl  nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejsza Marka Roku.

Załączniki

Poznaj nasze propozycje pełne pomysłów, inspiracji, a jednocześnie tradycyjnego smaku: