Biuro prasowe

Kolejny tytuł Superbrand dla marki WINIARY

    Podziel się na:
    Podziel się na: 

Marka WINIARY została nagrodzona prestiżowym tytułem Superbrand 2013. To kolejne w tym roku wyróżnienie przyznane marce i jej produktom. Ten zaszczytny, przyznany w ogólnopolskim plebiscycie tytuł po raz czwarty plasuje markę WINIARY w gronie najsilniejszych marek na polskim rynku.

Wyróżnienia Superbrands zostały przyznane w Polsce po raz siódmy. W tegorocznej edycji na liście marek, poddanych ocenie, znalazły się aż 1863 marki konsumenckie w 30 kategoriach. Marki przeszły dwuetapowy Proces Certyfikacji, składający się z badania konsumenckiego on-line przeprowadzonego we wrześniu 2012 roku na próbie 15 000 respondentów oraz z oceny eksperckiej przez przedstawicieli Rady Marek.

–Tytuł Superbrand Polska jest potwierdzeniem, że przyjęta przez nas strategia budowania silnej marki jest efektywna. Cieszymy się tym wyjątkowym wyróżnieniem, ponieważ przyznano je w całej kategorii „artykuły spożywcze”,  potwierdzając w ten sposób najwyższą jakość naszych produktów. Jesteśmy bardzo zaszczyceni tym, że po raz kolejny  marka WINIARY została doceniona zarówno przez kapitułę ekspertów, jak i samych konsumentów .– mówi Leszek Wącirz, dyrektor Działu Wyrobów Kulinarnych Nestlé Polska.

Kolejny tytuł Superbrand potwierdza, że produkty marki WINIARY niezmiennie cieszą się w Polsce bardzo dużym uznaniem. Jest to tym bardziej istotne, że marka WINIARY jest rozpoznawana przez prawie 90% Polaków, a wytwarzane pod nią produkty zajmują czołowe pozycje w większości segmentów rynku wyrobów kulinarnych.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl  nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejsza Marka Roku.

Załączniki

Poznaj nasze propozycje pełne pomysłów, inspiracji, a jednocześnie tradycyjnego smaku: