Biuro prasowe

Wyróżnienie Superbrands 2013 Created in Poland dla marki WINIARY

    Podziel się na:
    Podziel się na: 

Marka WINIARY została uhonorowana wyróżnieniem Superbrands 2013 Created in Poland, które w tym roku zostało przyznane po raz pierwszy markom powstałym Polsce. Marka WINIARY została nagrodzona w kategorii artykuły spożywcze. 

Wyróżnienie Superbrands jest przyznawane od ponad 17 lat w 87 krajach świata przez organizację The Superbrands Ltd. Ten niezwykle prestiżowy tytuł to laur dla marek, które dzięki swojemu wizerunkowi zdobyły trwałą przewagę na krajowym rynku. W 2013 roku po raz pierwszy wyróżnione zostały te marki, które mają polskie korzenie. Tegoroczna edycja została także wsparta badaniem konsumenckim on-line przeprowadzonym w grupie aż 15 000 respondentów. Konsumenci oceniali, które marki znają i najchętniej polecają. Wyróżnienie Superbrands 2013 Created in Poland otrzymały jedynie te marki, które powstały w Polsce oraz w badaniu konsumenckim otrzymały ponadprzeciętne wyniki.

- Marka WINIARY zawdzięcza wyróżnienie Superbrands 2013 Created in Poland znacznemu udziałowi w rynku kulinariów, na którym jest liderem, a także lojalności konsumentów, dla których produkty WINIARY są synonimem domowej kuchni, rodzinnej atmosfery oraz doskonałego połączenia tradycyjnego polskiego smaku z inspirującym i współczesnym podejściem do gotowania. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza przynależność marki WINIARY do elitarnego grona ulubionych polskich marek Polaków, z czego jesteśmy niezmiernie dumni − mówi Leszek Wącirz, dyrektor Działu Wyrobów Kulinarnych Nestlé Polska.

Tytuł Superbrands 2013 Created in Poland to kolejne potwierdzenie tego, że produkty marki WINIARY cieszą się w Polsce bardzo dużym uznaniem, konsumenci ufają ich niezawodności oraz doceniają ich smak: od znanych i stosowanych od pokoleń majonezów, zup czy deserów, po innowacyjne nowości wprowadzane na rynek w ostatnich latach takie jak WINIARY POMYSŁ NA… soczystego kurczaka czy WINIARY PAPIRUS POMYSŁ NA… . WINIARY to jedna z najbardziej znanych i docenianych marek, będąca dla konsumentów gwarancją dobrego smaku, wysokiej jakości i możliwości różnorodnego zastosowania produktów.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 oraz 2012 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku.

Załączniki

Poznaj nasze propozycje pełne pomysłów, inspiracji, a jednocześnie tradycyjnego smaku: