Biuro prasowe

Kolejny sukces WINIARY

    Podziel się na:
    Podziel się na: 

Marka WINIARY po raz kolejny udowodniła, że jest marką innowacyjną, która inspiruje do przygotowywania pysznych i zaskakujących dań. Konsumenci docenili produkt WINIARY POMYSŁ NA... francuską zapiekaną zupę cebulową i przyznali mu tytuł „Produkt Roku. Wybór Konsumentów – Innowacja 2013”.

Tytuł „Produkt Roku. Wybór Konsumentów” jest przyznawany na podstawie badania przeprowadzanego przez instytut badawczy TNS Polska na zlecenie firmy Produkt Roku Polska Sp. z o.o. Obejmuje ono grupę 5000 osób, jest więc jednym z największych badań opinii na polskim rynku. To sprawia, że nagroda przyznana produktowi WINIARY POMYSŁ NA… francuską zapiekaną zupę cebulową jest gwarancją jego wysokiej jakości i wyjątkową rekomendacją dla konsumentów.

Cieszymy się bardzo, że Polacy po raz kolejny docenili markę WINIARY za innowacyjność i współczesne podejście do gotowania. Nagroda dla produktu WINIARY POMYSŁ NA… francuską zapiekaną zupę cebulową potwierdza, że konsumenci szukają inspiracji, by przełamać kulinarną rutynę w postaci np. rosołu, pomidorowej czy ogórkowej i przygotować zupę równie pyszną i pożywną, ale także zaskakującą! Zupy to nasza polska specjalność, więc tym bardziej cieszy fakt, że wyróżnienie otrzymaliśmy za produkt z tej ważnej kategorii. To dla nas nagroda za dotychczasową pracę i jednocześnie motywacja, aby w dalszym ciągu spełniać oczekiwania konsumentów i zaskakiwać ich nowymi, kulinarnymi pomysłami – mówi Beata Bednarek Group Product Manager odpowiedzialna za kategorię zup WINIARY.

Tytuł „Produkt Roku. Wybór Konsumentów – Innowacja 2013” to potwierdzenie, że Polacy cenią markę WINIARY za połączenie domowej kuchni z inspirującymi pomysłami. Taki jest właśnie produkt WINIARY POMYSŁ NA... francuską zapiekaną zupę cebulową, który wyróżnia się ciekawym smakiem, a także oryginalną formą podania, ponieważ gotową zupę zapieka się z serem pod ciastem francuskim. W linii WINIARY POMYSŁ NA… zupę znajdują się jeszcze dwa produkty, których receptury zostały zainspirowane znanymi zupami z innych krajów: węgierską zupą gulaszową, tajską zupą z  kurczakiem. Produkty składają się z dwóch połączonych saszetek – w jednej znajduje się baza do przygotowania zupy, a w drugiej unikalne dodatki, np. smażona cebulka czy mleko kokosowe.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 oraz 2012 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku.

Załączniki

Poznaj nasze propozycje pełne pomysłów, inspiracji, a jednocześnie tradycyjnego smaku: