Biuro prasowe

Złoto i kryształ dla marki WINIARY w rankingu Marki Godnej Zaufania miesięcznika „Reader’s Digest”

    Podziel się na:
    Podziel się na: 

Po raz kolejny marka WINIARY znalazła się w gronie laureatów rankingu miesięcznika „Reader’s Digest”, zdobywając dwie statuetki Marki Godnej Zaufania: złotą i kryształową, w kategorii producent żywności. Nagrody są przyznawane na podstawie wyników klasyfikacji European Trusted Brands, jednego z największych badań konsumenckich w Europie.

W tegorocznej, trzynastej już edycji rankingu European Trusted Brands respondenci, zapytani o markę darzoną największym zaufaniem, najczęściej wskazywali markę WINIARY, za co przyznano jej Złote Godło. Marka została szczególnie wysoko oceniona również za jakość, wizerunek i zrozumienie potrzeb klienta. Bardzo wysokie noty uzyskała także za społeczną odpowiedzialność, co zdecydowało o wyróżnieniu marki WINIARY Kryształowym Godłem.

– Podwójny tytuł Marki Godnej Zaufania miesięcznika „Reader’s Digest” jest dla nas szczególnym wyróżnieniem, ponieważ przyznali go sami konsumenci. Złote i Kryształowe Godło po raz kolejny potwierdza wysoką pozycję marki WINIARY na polskim rynku. Nagrody te są dla nas dowodem, że nasza marka jest rozpoznawalna, doceniana i darzona zaufaniem przez Klientów, a ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy dumni, iż produkty marki WINIARY nieprzerwanie znajdują miejsce na polskich stołach, będąc podstawą codziennych, smacznych i pożywnych posiłków – mówi Wojciech Osiński, Marketing Manager marki WINIARY.

European Trusted Brands to jedno z największych badań konsumenckich przeprowadzane w kilkunastu krajach europejskich metodą kwestionariusza on-line lub wywiadów pocztowych. Tegoroczne badanie objęło Belgię, Czechy, Finlandię, Holandię, Niemcy, Portugalię, Rosję, Rumunię, Słowenię, Szwajcarię i Polskę. Wzięło w nim udział łącznie 18 314 respondentów. W spontanicznym, niczym niesugerowanym wyborze ankietowani wskazywali marki, które darzą największym zaufaniem.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 oraz 2012 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku.

Załączniki

Poznaj nasze propozycje pełne pomysłów, inspiracji, a jednocześnie tradycyjnego smaku: