Biuro prasowe

5 produktów firmy NESTLÉ wyróżnione tytułem „Hit Handlu 2017”

    Podziel się na:
    Podziel się na: 

Po raz kolejny produkty firmy NESTLÉ zostały wyróżnione w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branży FMCG – „Hit Handlu 2017”, organizowanym przez redakcję magazynu Handel.

  1. edycja konkursu „Hit Handlu – Wybór Detalistów”, organizowanego przez magazyn Handel, wyłoniła najlepiej sprzedające się produkty w branży FMCG. Wśród nich znalazły się produkty firmy NESTLÉ, które zwyciężyły w aż 5 kategoriach. Już trzeci raz z rzędu prestiżowy tytuł „Hit Handlu” w kategorii „Buliony” zdobył Rosół Drobiowy WINIARY. W tym roku detaliści docenili także Majonez Dekoracyjny WINIARY, który zwyciężył w kategorii „Majonezy”, Sos Tatarski WINIARY wygrał w kategorii „Sosy zimne”, Sos pieczeniowy ciemny WINIARY zdobył uznanie w kategorii „Sosy instant”, natomiast kawa NESCAFÉ Classic została wybrana jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Kawy Rozpuszczalne”. Przyznane wyróżnienia są dowodem wysokiego stopnia zaufania, jakim konsumenci darzą produkty firmy NESTLÉ oraz potwierdzeniem ich dobrego smaku i wysokiej jakości.

Zwycięzców tegorocznej edycji konkursu podobnie jak w latach ubiegłych wybierali detaliści – czytelnicy magazynu „Handel”. W sondzie telefonicznej wskazali najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty aż w ponad 80 kategoriach (jeden ankietowany mógł wskazać produkty w kilku  kategoriach). Nagrody przyznano za okres 12 miesięcy do 31 marca 2017 r. Sonda została przeprowadzona w kwietniu na próbie ponad 1000 losowo wybranych detalistów z całej Polski. 

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia, zdrowia i dobrego samopoczucia z portfolio ponad 1500 produktów i prawie 90 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA, MANHATTAN oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma zatrudnia aktualnie 5000 pracowników w 10 lokalizacjach. W 2014 roku sprzedaż Nestlé w Polsce osiągnęła ponad 3 mld zł.

Kontakt

Dział Komunikacji i Usług Marketingowych
Olga Ostaszewska
Napisz do mnie

Kontakt

Biuro Prasowe marki WINIARY
Kamila Dębniak
Napisz do mnie

Załączniki

Poznaj nasze propozycje pełne pomysłów, inspiracji, a jednocześnie tradycyjnego smaku: