Biuro prasowe

Niech zaskoczy Cię nowa odsłona MAGGI w limitowanej edycji!

    Podziel się na:
    Podziel się na: 

Kto z nas nie zna MAGGI?! Możliwości wykorzystania jej w kuchni jest mnóstwo! MAGGI po raz kolejny zachęca do odkrywania nowych zastosowań przyprawy, wraz z limitowaną edycją buteleczek z 3 wyjątkowymi etykietami! Odkryj je wszystkie już dziś i zainspiruj się iście kulinarnie!

Zaskocz się pozytywnie i sprawdź, że Maggi to produkt, który warto mieć w swojej kuchni!

Przyprawa w płynie MAGGI ma wiele zastosowań – pomaga podkreślić wyjątkowy smak przygotowywanych dań. Idealnie sprawdzi się przy realizacji wszystkich pysznych, kulinarnych pomysłów. Aby przybliżyć konsumentom markę MAGGI i zainspirować ich różnorodnością jej zastosowań, powstała limitowana edycja buteleczek z 3 różnymi etykietami.

Mm! Ooo! Aha!

Najnowsze etykiety inspirują i zachęcają do odkrywania nowych pomysłów w kuchni i wykorzystania walorów przyprawy! Oryginalny, limitowany design wzmacnia nowoczesny wizerunek marki, a etykiety są spójne z lekkim i zadziornym charakterem komunikacji, która pozytywnie angażuje konsumenta. MAGGI w trzech wyjątkowych odsłonach dostępna jest w sprzedaży od 4 września do wyczerpania zapasów.

Po inspiracje na wyjątkowe potrawy z wykorzystaniem Przyprawy w płynie MAGGI zapraszamy na www.winiary.pl.

  • Przyprawa w płynie MAGGI – na polskich stołach gości od wielu lat. Doskonale podkreśla i dopełnia smak zup i innych potraw. Można dodawać ją zarówno do dań mięsnych, ryb, sosów, a nawet sałatek. Możliwości wykorzystania ją w codziennym gotowaniu jest mnóstwo.

  • Sugerowana cena detaliczna produktu: 200 g - ok. 2,19 zł

WINIARY to marka, która od lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują współczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, majonezy, buliony, sosy, Pomysł na…, dania instant, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie – w sumie ponad 230 różnych produktów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić posiłek. Na stronie www.winiary.pl panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011, 2012 oraz 2015 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku.

Kontakt

Dział Komunikacji i Usług Marketingowych
Olga Ostaszewska
Napisz do mnie

Kontakt

Biuro Prasowe marki WINIARY
Kamila Dębniak
Napisz do mnie

Załączniki

Poznaj nasze propozycje pełne pomysłów, inspiracji, a jednocześnie tradycyjnego smaku: